Na rynku oświetlenia pracujemy nieustannie od 2012 roku. W między czasie zdobyliśmy ogrom wiedzy i doświadczenia w zakresie oświetlenia LED którą z chęcią dzielimy się z naszymi klientami.

 Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z najlepszymi dostawcami, zarówno w kategorii źródeł światła w postaci taśm i żarówek LED, a także opraw, lamp i żyrandoli,  dzięki czemu nasza oferta powiększa się nieustannie o kolejne produkty. Nasze doświadczenie w realizacji indywidualnych zamówień na wymiar jak i ciągły kontakt z klientem zapewnia nam duże zaplecze wiedzy i obycia na rynku oświetlenia LED przez co jesteśmy w stanie służyć profesjonalną poradą od momentu wyboru oświetlenia LED, aż po etap montażu i konserwacji.

Nasz główny cel to doskonały kontakt zarówno z nowymi jak i stałymi klientami dzięki czemu cieszymy się pozytywnymi opiniami zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim, a stała współpraca z projektantami wnętrz oraz firmami remontowymi pozwala nam podnieść nasze kwalifikacje i być wsparciem dla klienta również w przypadku potrzeby realizacji gotowego projektu oświetlenia.

Usługi takie jak transport towarów, czy realizacje projektów indywidualnych pozwalają nam zapewnić kompleksową obsługę dużych i małych inwestycji, natomiast doskonała znajomość rynku i współpraca z większością renomowanych polskich producentów umożliwia wysoce spersonalizowany dobór komponentów elektrycznych i oświetleniowych.