W swojej ofercie posiadamy niezliczoną ilość lamp dekoracyjnych, kinkietów czy elementów oświetlenia dekoracyjnego.

Współpracujemy z wieloma znanymi i cenionymi producentami lamp i elementów dekoracyjnych oświetlenia. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne rabaty na każde zamówienie. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do dostawców krajowych. Realizujemy również zamówienia na produkty producentów zagranicznych w przystępnych cenach i szybkich terminach realizacji.

Jednym z profili naszej działalności jest również dobór zamienników lamp przedstawionych w wizualizacjach i innych ofertach – dzięki mnogości dostawców i produktów w ofercie potrafimy zaproponować dokładne lub podobne zamienniki w dużo bardziej atrakcyjnej cenie, co jak doskonale wiemy może przynieść ogromne oszczędności w przypadku wykańczania każdej, zarówno większej jak i mniejszej inwestycji.

W przypadku gotowych wizualizacji czy projektów architektonicznych proponujemy Państwu doradztwo w doborze odpowiednich punktów świetlnych oraz natężenia oświetlenia w poszczególnych pomieszczeniach uwzględniając moc źródeł światła, ich barwę widmową, kąt padania światła i wiele innych parametrów mających wpływ na odpowiednie i komfortowe doświetlenie pomieszczeń.